O společnosti

Sídlo společnosti

HIT HOFMAN je významnou výrobní a obchodní firmou zajišťující výrobu a prodej výstražných světelných zařízení, dopravních značek, dopravních zařízení a bezpečnostních systémů používaných na silnicích a dálnicích pro zvyšování bezpečnosti silničního provozu.

Naše firma, která byla jedním z prvních výrobců výstražných světel v České republice, působí na českém trhu od roku 1990. V roce 1998 jsme se přestěhovali do vlastního objektu, který jsme později rozšířili o výrobní a skladovací halu.

Za dobu naší existence jsme se vypracovali do pozice spolehlivého a renomovaného partnera v oblasti bezpečnosti silničního provozu. Dodáváme do celé Evropy kvalitní, bezpečné a inovativní produkty.

Naše výrobky jsou vhodné pro ochranu pracovníků na pozemních komunikacích, policii nebo hasiče, kteří pracují v dopravním provozu. Také varují účastníky silničního provozu na nebezpečná místa a poskytnou jim potřebné informace o pracovních zónách, uzavírkách či nehodách.

Důvodem našeho úspěchu je špičková kvalita všech produktů, které jsou vyráběny a testovány dle národních i mezinárodních norem ve spolupráci s renomovanými zkušebnami, Ministerstvem dopravy a Ředitelstvím silnic a dálnic.

Nabídku našeho zboží, pravidelně aktualizovanou o novinky, naleznete na webových stránkách www.hit-hofman.cz.

Pokud se jedná o bezpečnost silničního provozu, je HIT HOFMAN váš zaručený partner!