Novinky

obrázek

Hledáme kolegu - vývojář elektrotechnik

Do konstrukčního oddělení hledáme kolegu na HPP, jehož náplní práce bude navrhování, kontrola a testování elektronických zařízení.
 

obrázek

RadarDisplay RD-320 Plus

Inovovaný Radardisplay s výškou číslic 320mm a speciálními symboly, zelený usměvavý smajlík a symbol v pořádku, červený mračivý smajlík, symbol vykřičníku a hodnota povolené rychlosti. Bluetooth pro nastavování radaru a stažení dat.
 

obrázek

Naše LED světlo L8H

Výrobky s novými světly HIT-LEDIX-200, které jsou napájené z akumulátoru vydrží blikat až 6x déle než s halogenovými světly. A s tím jsou spojeny mnohem nižší náklady na údržbu, provoz a výměnu akumulátorů!
 

obrázek

Varovný rádiový vysílač VRV-CB-04_00

Radiový vysílač VRV-CB-04 je moderní certifikované zařízení, které upozorňuje řidiče zejména kamionů, že se blíží k omezení v silničním provozu. Zařízení vysílá na čtyřech kanálech CB (citizen band) současně varovné zprávy "Pozor! Nebezpečné místo!" v různých jazycích.
 

obrázek

Plastová zábrana PZN-Z2-2 oranžová

Nová cenově dostupná plotová zábrana (plotovka) obsahuje retroreflexní fólii Z2 a dvě otočné nohy.
 

obrázek

Tlumič nárazu VECU-STOP

Tlumič nárazu VECU-STOP se vyrábí jako přímý nebo úhlový a je určen pro pasivní bezpečnost silničního provozu na pozemních komunikacích (např. na sjezdech z dálnic a silnic anebo před pilíři mostů).
 

obrázek

Parkovací dorazy na parkoviště

Parkovací dorazy v různých délkách a barevných provedení obzvláště vhodné pro parkoviště a podzemní garáže.
 

obrázek

Směrovací deska HIT šipka 60/60

Díky nové směrovací desce šetříte náklady na údržbu a univerzálnost snižuje skladové zásoby. Pokud je jeden konec desky zničen stačí ji pouze otočit a použít druhý.
 

obrázek

Proměnné dopravní značky

Hlavní výhody jsou jednoduchá a rychlá změna symbolů, značné zvýraznění dopravní značky a nízká spotřeba. Vysoká variability systému umožňuje zobrazit většinu dopravních značek včetně grafiky a textu.
 

obrázek

Zabezpečovací signalizační přívěs ZSP-1.1 LED

Pojízdné signalizační zařízení (Zařízení předběžné výstrahy) pro pohotové označování pracovního místa na silnicích.